Rozwijamy Partnerstwo w Ostrołęce

21 lutego w Ostrołęce odbyło się spotkanie Rady Partnerstwa oraz Grupy Roboczej partnerstwa pn. Ostrołęcki Obszar Strategicznej Interwencji (OSI).

Działamy w partnerstwie siedleckim!

W Urzędzie Miasta Siedlce zostało podpisane Porozumienie międzygminne w sprawie wdrożenia i realizacji Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce na lata 2022-2030. Oprócz Samorządu gminy Zbuczyn oraz Miasta Siedlce, które jest liderem partnerstwa, do porozumienia przystąpiły gminy: Siedlce, Kotuń, Mokobody i Wiśniew. Gratulujemy! fot. Hubert Pasiak / Facebook