Środki dla Siedlec na zrównoważoną mobilność

Ponad 15 milionów złotych na zrównoważoną mobilność miejską trafi do Siedlec ze środków UE!
O współpracy i dobrej komunikacji

Bez wzmacniania umiejętności miękkich, nie da się skutecznie współpracować w samorządach!
Za nami szkolenie w Radomiu

W Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyło się szkolenie z zakresu Monitora Rozwoju Lokalnego (MRL).
W Żyrardowie o transformacji energetycznej

Za nami kolejne szkolenie. Tym razem w Centrum Kultury Resursa w Żyrardowie.
Spotkanie w Partnerstwie Ostrołęckim

4 marca w Przasnyszu oraz w Ostrołęce odbyły się dwa spotkania w ramach Partnerstwa Ostrołęckiego Obszaru Strategicznej Interwencji.
O MCWD w siedzibie Fundacji Fundusz Współpracy

3 marca 2024 r. zaprezentowaliśmy projekt MCWD pracownikom współorganizatora projektu czyli Fundacji Fundusz Współpracy.
Szkolenie z narzędzi AI w MOF Ciechanów

26 lutego w Urzędzie Gminy w Opinogórze Górnej spotkali się partnerzy z MOF Ciechanowa na szkoleniu zorganizowanym w ramach projektu MCWD
Rozwijamy Partnerstwo w Ostrołęce

21 lutego w Ostrołęce odbyło się spotkanie Rady Partnerstwa oraz Grupy Roboczej partnerstwa pn. Ostrołęcki Obszar Strategicznej Interwencji (OSI).
Działamy w partnerstwie siedleckim!

W Urzędzie Miasta Siedlce zostało podpisane Porozumienie międzygminne w sprawie wdrożenia i realizacji Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Siedlce na lata 2022-2030. Oprócz Samorządu gminy Zbuczyn oraz Miasta Siedlce, które jest liderem partnerstwa, do porozumienia przystąpiły gminy: Siedlce, Kotuń, Mokobody i Wiśniew. Gratulujemy! fot. Hubert Pasiak / Facebook