20 lat promocji turystyki kurpiowskiej

W Ostrołęce odbyła się konferencja z okazji jubileuszu 20-lecia Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Północnego Mazowsza.
Spotkanie warsztatowe w Siedlcach

30 maja w Siedlcach odbyło się spotkanie warsztatowe, poświęcone efektywnemu zarządzaniu projektami partnerskimi i realizacji umów partnerskich.
Dzień Samorządu Terytorialnego

To wyjątkowa okazja, by docenić wszystkich, którzy na co dzień pracują na rzecz lokalnych społeczności!
Podwójna wizyta studyjna: rewitalizacja w Słupsku i spółdzielnie energetyczne

Partnerstwa ŻOF uczestniczyli w podwójnej wizycie studyjnej, podczas której poznali dobre praktyki z zakresu rewitalizacji i energetyki społecznej.
Szkolenie samorządowców w Czernicach Borowych – z drezynową przygodą!

Gmina Czernice Borowe gościła samorządowców z Ostrołęki.
Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy dużo spokoju, zdrowia i siły do realizacji wszystkich planów!
Wizyty studyjne Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego – dobre praktyki z zakresu innowacji i zrównoważonego rozwoju

W dniach 2–4 kwietnia 2025 r. przedstawiciele Partnerstwa Radomskiego Obszaru Funkcjonalnego odbyli wizyty studyjne w dwóch gminach.
Siła Partnerstwa: Szlak Jabłkowy w Gminie Warka

O tym, jak partnerstwa samorządowe w ramach MCWD zmieniają nasze lokalne ojczyzny rozmawiamy z Dorota Kołakowską z Warki (MOF Żyrardów).
Płock również z dofinansowanie na zeroemisyjne autobusy

Projekt „Zeroemisyjny transport publiczny dla Płocka – zakup autobusów wodorowych” został rekomendowany do współfinansowania ze środków Unii Europejskiej.