20 lat promocji turystyki kurpiowskiej

W Ostrołęce odbyła się konferencja z okazji jubileuszu 20-lecia Kurpiowskiej Organizacji Turystycznej oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Północnego Mazowsza.

Spotkanie warsztatowe w Siedlcach

30 maja w Siedlcach odbyło się spotkanie warsztatowe, poświęcone efektywnemu zarządzaniu projektami partnerskimi i realizacji umów partnerskich.

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy dużo spokoju, zdrowia i siły do realizacji wszystkich planów!