Spotkanie w Płocku

4 lutego w Płocku odbyło się spotkanie Partnerstwa „Obszar Funkcjonalny Miasta Płocka”. Najważniejszym tematem był system monitorowania Strategii Rozwoju Ponadlokalnego. Oprócz tego omówione zostały tematy związane z aplikowaniem o środki w ramach Mazowieckich Strukturalnych Inwestycji Terytorialnych, kryteriów w ramach działania 5.7. Kultura i turystyka w ramach Funduszy Europejskich dla Mazowsza, a także naboru „Innowacje w […]

Spotkanie w Ostrołęce

6 lutego odbyło się spotkanie Rady Partnerstwa i Grupy Roboczej Ostrołęckiego Obszaru Strategicznej Interwencji. Rozmowy dotyczyły kluczowych inwestycji oraz zmian w przepisach wspierających samorządy. Najważniejsze tematy: Dzięki ścisłej współpracy gmin, nasz region lepiej przygotowuje się do pozyskiwania środków zewnętrznych i wdrażania nowoczesnych rozwiązań dla mieszkańców.

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu czasu na refleksję, życzliwych gestów i głębokiego poczucia wspólnoty.